Brand New Luxury Home Dundas Valley Olympic Park

  • 300 m²

Brand New Luxury Home Dundas Valley Olympic Park er på 300 m² og ligger i nærheten av Dundas Park. Brand New Luxury Home Dundas Valley Olympic Park kan tilby en gårdhage og et picnicområde, og ligger innen 6 km fra Government House administrasjonsbygning.

Gjestene kan benytte seg av 3 baderom.

Det er et komplett kjøkken til gjestenes disposisjon.

Denne villaen ligger 1 km fra Philip Ruddock Water Playground. The Container kafé ligger omtrent 14-minutters gange unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Silverwater Park. Kissing Point Rd at Dorahy St busholdeplass ligger en 5-minutters spasertur fra boligen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Brand New Luxury Home Dundas Valley Olympic Park Sydney
Ermington Luxury Villa
pris kun for mobil

Ermington Luxury Villa

1.5 km fra overnattingsstedet
Bright Family Home In Rydalmere With Yard & Bbq
pris kun for mobil

Bright Family Home In Rydalmere With Yard & Bbq

10
Usedvanlig 1 anmeldelse
1.9 km fra overnattingsstedet
USD 363 USD 327
per natt
4E0 Abnb-Style Spacious 3Br, Free Parking, Easy Access To City
pris kun for mobil

4E0 Abnb-Style Spacious 3Br, Free Parking, Easy Access To City

10
Usedvanlig 1 anmeldelse
2 km fra overnattingsstedet

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: til 10:00
    LisensnummerPID-STRA-90107
    Ofte stilte spørsmål
    • Hvilke populære attraksjoner er nær Brand New Luxury Home Dundas Valley Olympic Park?
      Du kan besøke Dundas Park, som ligger i nærheten av Brand New Luxury Home Dundas Valley Olympic Park.
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Brand New Luxury Home Dundas Valley Olympic Park?
      Gjester i Brand New Luxury Home Dundas Valley Olympic Park bør sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut til 10:00.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Brand New Luxury Home Dundas Valley Olympic Park Sydney

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk